سنسور فشار اتوکلاو

برد کنترل اتوکلاو
29th ژانویه 2020
سنسور سطح آب اتوکلاو
31st ژانویه 2020

سنسور فشار اتوکلاو

از اتوکلاو چه میدانید؟ با قطعات آن آشنایی دارید؟ به نظر شما چند نوع اتوکلاو وجود دارد که دارای سنسور فشار اتوکلاو هستند؟ می خواهیم همه چیز در مورد سنسور فشار اتوکلاو را به شما توضیح دهیم تا شما را با این دستگاه فوق العاده عالی بیشتر آشنا کنیم.

اگر یک اتوکلاو به صورت حرفه ای طراحی شده باشد و برای تولید آن قطعات با کیفیتی استفاده شده باشد، باید سال ها بدون مشکل کار کند؛ تمامی دستگاه هایی که با نام اتوکلاو شناخته شده اند امروزه به بهترین نحو ممکن جوابگوی بسیاری از افراد هستند، یکی از قطعات مهم موجود سنسور فشار اتوکلاو است، وظیفه ی اصلی این قطعه در اتوکلاو چیست؟ آیا می توان آن را تعویض کرد؟ شما چه سوالاتی در این زمینه دارید؟

 

 

انواع سنسور فشار اتوکلاو

دستگاه های اتوکلاو نیاز به مراقبه دارند که یکی از راه های بسیار ساده کنترل فشار و دمای موجود در آن است که با استفاده از سنسور فشار اتوکلاو می توان به راحتی آن را کنترل کرد و از خطر و هزینه های احتمالی جلوگیری کرد، کاربرد اصلی نمایش خروجی فشار می باشد، این قطعه به گونه طراحی شده است که فشار موجود در اتوکلاو را خوانده و پس از پردازش اولیه خروجی به شما نمایش خواهد داد، توجه داشته باشید نام دیگر سنسور فشار سنسور ترنسدیور نیز می باشد.

این سنسور با به راه افتادن دستگاه اتوکلاو برای استریل کردن ابزارها فعال می شود که کنترل فشار را طی عملیات را انجام می دهد و آن را به شما اعلام می کند، از جمله دیگر کاربرد های آن شامل:

  • تست نشتی
  • اندازه گیری سطح مخازن
  • فنلوری پردازش
  • و …

نکته ی مهمی که می توان در اینجا به آن اشاره داشت نوع سنسور فشار است، به دلیل متنوع بودن این سنسورها هر کدام را برای برای دستگاه های مختلفی مورد استفاده قرار می دهند که یکی از آن ها سنسور فشار سوزنی است که برای اتوکلاوهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مزایا سنسور فشار اتوکلاو

برای تعویض این سنسورها را  می توانید از دفترچه های راهنما کمک بگیرید، اما دیگر مزیتی که می توان در اینجا به آن اشاره داشت به دلیل طراحی عالی که دارند موجب شده است در برابر هر گونه لرزش و شوک از خود مقاومت نشان دهند.

با خانواده ی بزرگی از سنسورها روبرو هستیم که می توان آن ها را از بسیاری جهات دسته بندی کرد، اما مهم ترین ویژگی آن ها این است تحمل فشارها و دماهای بالاست که در دستگاه های اتوکلاو از بهترین نوع سنسورها استفاده می شود که قابلیت فشارهای بسیار بالا را دارند.

 

 

قیمت سنسور فشار اتوکلاو

به دلیل پرکاربرد بودن انواع سنسورها کسب و کار بسیاری از فروشندگان را رونق بخشیده است، فروش سنسور فشار اتوکلاو در نمایندگی های پخش به صورت کاملا مستقیم و بدون هیچ هزینه ی اضافی صورت می گیرد که شما می توانید جهت کسب مشتری بیشتر محصولات خود را بسته بندی کنید و در زمانی کوتاه محصول را به هر نقطه ای عرضه کنید که در جلب نظر مشتریان بسیار تاثیر گذار است، همچنین با مراجعه حضوری به این مراکز با یک تیر می توانید چند نشان بزنید و از نزدیک شاهد کیفیت محصولات باشید و در عین حال قیمت ها را با هم مقایسه کنید و از آخرین قیمت ها با خبر شوید.

در صورتی که از دسته افرادی می باشید که به دلیل مشغله کاری و کوتاه بودن زمان خرید یا فروش حضوری برای شما میسر نمی باشد می توانید با در دسترس داشتن گوشی یا سیستم خود خرید و فروش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button