راهنمای خرید بهترین اتوکلاو دنداپزشکی

این روزها هرجنسی را که در گوشه و کنار بازار میبینید هگی دارای انواع مختلفی می باشند ک هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارد و همین امر سبب آن شده که درباره هرمحصول و جنس راهنمای متانسب با آن محصول نیز بوجود آید پس داشتن اطلاعات کافی درباره آن محصول امری واجب می باشد مانیز برهمین اساس به شما کمک خواهیم کرد تا محصول متانسب با نیاز خودرا خریداری کنید. یکی از ابزارها و لوازمی که در مراکز بیمارستانی و درمانی کاربرد دارد اتوکلاو می باشد. بدلیل افزایش انواع بیماری ها و شیوع پیدا کردن آنها اهمیت استفاده از اتوکلاو روزبه روز افزایش پیدا کرده زیرا اتوکلاو مهمترین ابزار برای استریل کردن ابزار های آزمایشگاهی و موادی که در کلینک ها استفاده می شوند می باشد. اتوکلاو دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد یکی از انواع مختلف اتوکلاو ها اتوکلاو دندانپزشکی می باشد.در دندان پزشکی ها از دستگاه اتوکلاو برای استریل کردن و تمیز کردن لوازم و مواد استفاده می شود.

راهنمای خرید بهترین اتوکلاو دنداپزشکی یکی از مزایای اتوکلاو استاندارد که از علم و تکنولوژی روز استفاده شده موجب افزایش سرعت عمل شما و همچنین رضایت مشتریان خواهد بود.اما سوالی که مطرح می شود این است :

چه اتوکلاوی مناسب می باشد یا بهترین اتوکلاو دندان پزشکی چیست؟

در مارکت های دندان پزشکی معمولا اتوکلاو های ایرانی , چینی و اروپایی موجود می باشد و بدلیل فراوان بودن انواع مختلف آن , همواره دغدغه پزشکان محترم انتخاب کردن بهترین نوع آن متاسب با نیاز خود بوده است.

چه اتوکلاوی مناسب می باشد یا بهترین اتوکلاو دندان پزشکی چیست؟ برای خرید اتوکلاو مناسب باید چند چیز دقت کنیم که عبارتند از:

  • چه نوع اتوکلاوی مناسب می باشد آیا اتوکلاو کلاس N یا کلاس B
  • از عوامل دیگری که باید توجه کنید ظرفیت اتوکلا می باشد که چند لیتری باشد.
  • مدت زمان چرخه استریلیزاسیون اتوکلاو دندانپزشکی از موارد مهم دیگر می باشد
  • همچنین ضمانت و خدمات فنی و قیمت نیز دارای اهمیت می باشد.
  • لوازم جانبی و ضمانت و خدمات نیز باید مورد توجه باشد.
  • معمولا در دندان پزشکی ها از اتوکلاو کلاس B استفاده می شود

انتخاب کردن بهترین نوع اتوکلاو بستگی به شخص خریدار دارد زیرا برای انتخاب کردن بهترین نوع اتوکلاو بسته به مقدار بودجه و انتظارات شما نسبت به محصول می باشد. اتوکلاو های دندان پزشکی در انواع برند های مختلف وارد می شود که عبارتند از اتوکلاو های ایتالیایی و ترکیه ای اما درکل اتوکلاو های برند ایتالیایی از بهترین اتوکلاو های موجود در بازار هستند.

برای خرید اتوکلاو مناسب باید چند چیز دقت کنیم که عبارتند از:

ظرفیت اتوکلاو:

برای معین کردن ظرفیت اتوکلاوی که میخواهید خریداری کنید ابتدا باید بدانید که ابزارهای شما چه اندازه هستند اول باید اندازه ابزار های خود را تعیین کنید و سپس بر اساس اندازه ابزار های خود ظرفیت اتوکلاو را تعیین کنید و خریداری کنید.

قیمت اتوکلاو:

قیمت اتوکلاو در واقع با خواص و نحوه کارکرد آن ارتباط مستقیم دارد اما مهمترین چیزی که تاثیر زیادی دارد مارک و برند آن می باشد معمولا برند های آمریکایی و اروپایی با کیفیت تر هستند بنابرین قیمت بالاتری به نسبت برند های دیگری دارند اما برای کلینک های کوچکتر برند های چینی یا کره ای می تواند بسیار مناسب باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)