المنت اتوکلاو

اهمیت شیر برقی اتوکلاو
15th ژانویه 2020
معرفی کامل فیلتر هپا اتوکلاو
21st ژانویه 2020

معرفی المنت اتوکلاو

المنت اتوکلاو یکی از انواع المنت می باشد که می توان از آن برای فرآیند استریلیزاسیون و درست انجام شدن این فرآیند استفاده کرد. این نوع از المنت را می توان در انواع مدل تهیه کرد که بیشتر آن ها برای مصارف دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. برای اطلاع از قیمت ها و فروش آن ها می توانید به وب سایت های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید.

المنت اتوکلاو چیست؟

المنت اتوکلاو را می توان از جمله عناصر گرمایشی دانست که آن ها را از فولاد ضدزنگ یا برنج می سازند. بیشترین استفاده ای که از این نوع المنت ها صورت می گیرد برای غوطه ور شدن در مایعات و گازها می باشد. عناصر گرمایشی اتوکلاو در ابعاد مختلفی در دسترس می باشند که می توانید آن ها را تهیه کنید.

انواع المنت اتوکلاو

  • المنت های مارپیچ

انواعی از المنت اتوکلاو محسوب می شوند که از اسامی دیگری مثل المنت حلزونی اتوکلاو برای نامیدن آن ها استفاده می شود. از این مدل بیشتر برای کارهای مربوط به دندانپزشکی استفاده می کنند.

  • المنت مارپیچ کوچک

این مدل نیز متعلق به المنت های اتوکلاو می باشد که برای موارد دندانپزشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

  • اتوکلاو 10L

المنتی که اتوکلاو عمودی هم نامیده می شود و ظرفیت مفیدی که دارد 10 لیتر می باشد. از دیگر ویژگی هایی که این نوع از المنت اتوکلاو دارد توان مفید آن می باشد که چیزی در حدود 1000 وات است که با ولتاژ 220 ولت کار می کند.

  • المنت U

این مدل از المنت اتوکلاو در سایز متوسط تولید می شود که توان آن چیزی در حدود 2000 وات می باشد که با ولتاژ 220 ولت کار می کند. بیشترین استفاده ای که از آن صورت می گیرد به عنوان فور و اتوکلاو می باشد.

  • المنت U بزرگ

یکی دیگر از انواع المنت اتوکلاو می باشد که با توان 1000 وات و ولتاژ 220 ولت کار می کند و در سایز بزرگ تولید می شود و به عنوان فور و اتوکلاو از آن استفاده می شود.

مزایا المنت اتوکلاو

اتوکلاو را در اندازه و مدل های مختلفی می توان تهیه کرد که بر اساس آن دارای کاربردهای مختلفی می باشد. یکی از کاربردهای اتوکلاو که می توان به آن اشاره کرد استفاده از آن ها برای فرآیند استریلیزاسیون و صحت عملکرد آن می باشد.

تعویض المنت اتوکلاو

زمانی که می خواهید اقدام به تعویض المنت اتوکلاو نمایید بهتر است به علایمی مانند کند شدن، نداشتن گرمای مناسب و… در دستگاه خود توجه کنید تا در صورت وجود آن ها اقدام به تست و در نهایت تعویض المنت اتوکلاو در وسیله مورد نظر خود نمایید. البته به این نکته توجه داشته باشید که برای کار تست و تعویض بهتر است به افرادی که در این حیطه تخصص دارند مراجعه نمایید.

فروش المنت اتوکلاو

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که برای پیشبرد کارهای خود به این نوع از المنت ها نیاز دارید و خواهان خرید بهترین نوع از آن ها می باشید بهتر است با مراکز فروش و وب سایت هایی که سابقه فروش طولانی در این زمینه را دارند در ارتباط باشید تا از اتلاف هزینه و زمان خود جلوگیری نمایید.

قیمت المنت اتوکلاو

قیمت المنت نیز مانند سایر وسایل و ابزارهایی که در بازار موجودند ممکن است با تغییراتی مواجه شود و نوسان هایی در قیمت آن وجود داشته باشد در نتیجه برای اطلاع از قیمت المنت اتوکلاو می توانید به سایت هایی مراجعه کنید که اطلاعات خود را به صورت روزانه به روزرسانی می کنند و در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button