اتوکلاو دندانپزشکی

اتوکلاو دندانپزشکی چیست ؟

اگر بخواهیم به طور خیلی ساده و کوتاه اتو کلاو دندانپزشکی را تعریف کنیم باید بگوییم دستگاهی است که با بالا و پایین بردن فشار و دما باعث استریل کردن انواع وسایل دندانپزشکی اعم از فلزی،سیلیکونی و… میشود

چند نکته که باید به آن توجه کنیم :

در حیطه دندانپزشکی از اتوکلاوهای کلاس B  استفاده میشود .

اتوکلاوهای دندانپزشکی باعث آرامش  خاطر بیمار از اینکه بیماری به هیچ عنوان منتقل نمی شود .

با توجه به اینکه سازمان وزارت بهداشت استفاده از اتوکلاو دندانپزشکی را برای پزشکان اجباری کرده در این قسمت چند راهنمایی برای خرید اتوکلاو دندانپزشکی خدمت شما ارائه میشود . که در هنگام خرید به آن توجه کنید :

  1. اصالت اتوکلاو
  2. ضمانت
  3. تامین قطعات
  4. قیمت

اصالت کالا:

در بازار دندانپزشکی اطمینان از اصالت کالا از اهمیت خاصیی برخوردار است  و همواره باید در هنگام خرید مطمئن بود که آیا کالایی که دارد خریداری میشود همان کالایی است که مدنظر ما می باشد (جنس اصل می باشد؟) برای همین توصیه میکنیم از فروشندگان معتبر  یا از شرکت واردکننده اصلی خریداری شود .

ضمانت :

درهنگام خرید اتوکلاو دندانپزشکی حتما باید به این نکته  توجه کنید که آیا دستگاه موردنظر شما گارانتی معتبری دارد یا خیر . امروزه بعضی از سودجویان با استفاده از نام شرکتهای معتبر ، اقدام به فروش اتوکلاوهای غیراصل و همچنین فاقد گارانتی میکنند برای همین همواره توصیه میکنیم هنگام خرید از شرکت اصلی واردکننده استعلام گرفته شود .

قیمت:

به این نکته توجه کنید که قیمت اتوکلاو دندانپزشکی دقیقا مطابق با قیمت شرکت واردکننده باشد .

تامین قطعات:

یکی از مهمترین مسائلی که در خرید دستگاههای دندانپزشکی به خصوص اتوکلاو باید توجه کنید به در دسترس بودن قطعات یدکی به مدت 10سال پس از خرید دستگاه میباشد

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)